Kauno m. policijos komisariatai
Pasirinkite:

Gyvenkime be smurto

Jei patiriate bet kokios rūšies ar formos smurtą, arba pažįstate ką nors, kas tai patiria, nebijokite kreiptis profesionalios pagalbos į psichologą, teisininką, medicinos įstaigą, policiją.Praneškite policijai per policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/, kreipkitės pagalbos bendruoju pagalbos numeriu 112.

 

Specializuotų pagalbos centrų paslaugas 2015 -2018 metais teikia:

Kauno apskrities moterų krizių centras kaip Specializuotas pagalbos centras (toliau – SPC) , veikia tik Kauno mieste

Darbo laikas I – V 9.00 – 17.00 val.

A. Juozapavičiaus pr. 77, Kaunas

Informacija priimama ir konsultacija patyrusiems smurtą artimoje aplinkoje telefonu teikiama 8.00 – 20.00 val. tel. Nr. 8679 31930; el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

VšĮ „Moters pagalba moteriai“, kaip SPC, veikia Jonavos r., Kėdainių r., Ukmergės r.

Darbo laikas I - V 10.00 – 18.00 val.

V. Sladkevičiaus g. 5 – 3, Kaunas

Informacija priimama ir konsultacija patyrusiems smurtą artimoje aplinkoje teikiama telefonu l – V 9.00 – 20.00 val. tel. Nr. 8618 40044, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Asociacija Kauno moterų draugija, kaip SPC, veikia Kauno r., Kaišiadorių r., Birštono m. ir Prienų r.

Darbo laikas I – V 9.00 – 18.00 val.

Demokratų g. 3, Kaunas

Informacija priimama ir konsultacija patyrusiems smurtą teikiama tel. Nr. 8603 89833, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Dėl informacijos galite kreiptis:

Kauno apskr. VPK VTV Prevencijos skyriaus viršininkė Joana Gudelytė, tel.  (8 37) 30 32 30, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ;

Kauno apskr. VPK VTV Prevencijos skyriaus vyresnioji specialistė Jūratė Stukienė, tel. (8 37) 30 32 32, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 SPECIALIZUOTOS PAGALBOS CENTRŲ (SPC) KONTAKTAI PRANEŠTI APIE SMURTĄ PATYRUSIUS ASMENIS (doc)

 Teisės aktai:

 LIETUVOS RESPUBLIKOS APSAUGOS NUO SMURTO ARTIMOJE APLINKOJE                                                                    ĮSTATYMAS (doc)

 LR VYRIAUSYBĖS NUTARIMAS DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS APSAUGOS NUO SMURTO ARTIMOJE APLINKOJE ĮSTATYMO ĮGYVENDINIMO (doc)

P R A N E Š I M A S APIE SMURTĄ ARTIMOJE APLINKOJE (doc)