Eil. Nr. Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Telefono nr. Elektroninio pašto adresas
KELIŲ POLICIJOS VALDYBOS
Kaunas Chemijos g. 4b, fax. 53202
1. Viršininkas Danas Česnauskas 311 +370 37 30 3210 danas.cesnauskas@policija.lt
RAŠTINĖS
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Specialistas Virginija Špokienė 309 +370 37 30 3209 virginija.spokiene@policija.lt
2. Vyresnysis raštvedys Irena Seibutienė 312 - irena.seibutiene@policija.lt
3. Raštvedys Violeta Stauskienė 312 - violeta.stauskiene@policija.lt
KELIŲ PATRULIŲ KUOPOS
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Vadas Ramūnas Kemzūra 113 +370 37 30 3220 ramunas.kemzura@policija.lt
1-OJO BŪRIO
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Vadas Tomas Arlauskis 112 +370 37 30 3224 tomas.arlauskis@policija.lt
2. Specialistas Saulius Kasiulynas 113 - saulius.kasiulynas@policija.lt
2-OJO BŪRIO
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Vadas Vaidas Aleknavičius 112 +370 37 30 3224 vaidas.aleknavicius@policija.lt
2. Specialistas Saulius Stankevičius 112 +370 37 30 3224 saulius.stankevicius@policija.lt
TARNYBOS ORGANIZAVIMO SKYRIAUS
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Viršininkas Birutė Jasevičienė 310 +370 37 30 3213 birute.jaseviciene@policija.lt
2. Vyresnysis specialistas Linas Gudonis 403 +370 37 30 3203 linas.gudonis@policija.lt
3. Specialistas Šarūnė Dzimidaitė 105 +370 37 30 3199 sarune.dzimidaite@policija.lt
4. Specialistas Algis Barauskas 210 +370 37 30 3193 algis.barauskas@policija.lt
5. Specialistas Gražina Lekavičienė 316 +370 37 30 3208 grazina.lekaviciene@policija.lt
6. Specialistas Kristina Dzindziliauskaitė 316 +370 37 30 3208 kristina.dzindziliauskaite@policija.lt
7. Specialistas Liudmila Andrijūnienė 309 +370 37 30 3209 liudmila.andrijuniene@policija.lt
8. Specialistas Deimantas Bieliūnas 403 +370 37 30 3191 deimantas.bieliunas@policija.lt
EISMO ĮVYKIŲ REGISTRAVIMO SKYRIAUS
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Viršininkas Rasa Baltaševičienė 318 - rasa.baltaseviciene@policija.lt
2. Vyresnysis specialistas Giedrius Petrauskas 105 +370 37 30 3218 giedrius.petrauskas@policija.lt
3. Specialistas Raimundas Vekteris 204 +370 37 39 5313 raimundas.vekteris@policija.lt
ADMINISTRACINĖS VEIKLOS SKYRIAUS
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Viršininkas Andrius Bubulis 303 +370 37 30 3222 andrius.bubulis@policija.lt
2. Vyriausiasis specialistas Irena Biriukovienė 318 +370 37 30 3211 irena.biriukoviene@policija.lt
3. Vyresnysis specialistas Rasa Piščikaitė 308 +370 37 30 3219 rasa.piscikaite@policija.lt
4. Specialistas Evridika Valuckienė 308 +370 37 30 3219 evridika.valuckiene@policija.lt
5. Specialistas Neringa Grigonienė 317 +370 37 30 3217 neringa.grigoniene@policija.lt
6. Specialistas Meilė Suslavičienė 1 +370 37 36 3583 meile.suslaviciene@policija.lt
7. Specialistas Vida Pliokštienė 315 +370 37 30 3226 vida.pliokstiene@policija.lt
8. Specialistas Svetlana Rozumienė 210 +370 37 30 3207 svetlana.rozumiene@policija.lt
9. Specialistas Rita Krušinskienė 319 +370 37 30 3189 rita.krusinskiene@policija.lt
10. Specialistas Vilma Martišienė 304 +370 37 30 3214 vilma.martisiene@policija.lt
11. Specialistas Ligita Baltrušaitienė 227 +370 315 5 5654 ligita.baltrusaitiene@policija.lt
12. Specialistas Romas Statkevičius 305 +370 37 30 3225 romas.statkevicius@policija.lt
13. Specialistas Remigijus Stravinskas 307 +370 37 30 3196 remigijus.stravinskas@policija.lt
14. Specialistas Alma Gusienė 319 +370 37 30 3192 alma.gusiene@policija.lt
15. Specialistas Efremas Lideika 307 +370 37 30 3001 efremas.lideika@policija.lt
16. Specialistas Arūnas Melys 304 +370 37 30 3204 arunas.melys@policija.lt
17. Specialistas Jovita Žvirblienė 318 - jovita.zvirbliene@policija.lt
18. Specialistas Ramūnas Statulevičius 204 +370 37 39 5313 ramunas.statulevicius@policija.lt
19. Specialistas Jūratė Jonytienė 211 +370 37 39 5309 jurate.jonytiene@policija.lt
20. Specialistas Virginija Balčikonienė 315 +370 37 30 3215 virginija.balcikoniene@policija.lt
21. Vyresnysis postinis Sandra Ambraževičienė 317 +370 37 30 3217 sandra.ambrazeviciene@policija.lt
22. Vyresnysis postinis Ingrida Ališkevičienė 319 +370 37 30 3192 ingrida.aliskeviciene@policija.lt
23. Postinis Rūta Bačanskaitė 27 +370 37 30 3327 ruta.bacanskaite@policija.lt
24. Specialistas Violeta Šabūnienė 312 +370 37 30 3212 violeta.sabuniene@policija.lt
25. Specialistas Violeta Matiušovienė +370 37 30 3299 violeta.matiusoviene@policija.lt
NUSIKALSTAMŲ VEIKŲ EISMO SAUGUMUI TYRIMO SKYRIAUS
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Viršininkas Georgijus Savickis 211 +370 37 30 3244 georgijus.savickis@policija.lt
2. Vyriausiasis tyrėjas Darius Norkaitis 213 +370 37 30 3795 darius.norkaitis@policija.lt
3. Vyresnysis tyrėjas Nerijus Korženiauskas 213 +370 37 30 3243 nerijus.korzeniauskas@policija.lt
4. Vyresnysis tyrėjas Raimondas Markvaldas 213 +370 37 30 3190 raimondas.markvaldas@policija.lt
5. Vyresnysis tyrėjas Eugenijus Dubauskas 212 +370 37 30 3233 eugenijus.dubauskas@policija.lt
6. Tyrėjas Kristina Baktytė 209 +370 37 30 3198 kristina.baktyte@policija.lt
7. Tyrėjas Rima Jomantaitė 213 +370 37 30 3799 rima.jomantaite@policija.lt
8. Tyrėjas Živilė Liutkevičė 213 +370 37 30 3248 zivile.liutkevice@policija.lt
9. Tyrėjas Egidijus Pašvenskas 213 - egidijus.pasvenskas@policija.lt
10. Tyrėjas Antanas Dirvelis 213 +370 37 30 3796 antanas.dirvelis@policija.lt
11. Tyrėjas Jūratė Jeremičiūtė 2 +370 37 30 3366 jurate.jeremiciute@policija.lt
Eil. Nr. Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Telefono nr. Elektroninio pašto adresas

Duomenys gaunami iš POLIS Personalo posistemio.
Pastebėjus netikslumų kreiptis į personalo skyriaus darbuotojus.
Puslapis buvo sugeneruotas per 0.102 sekundes