Eil. Nr. Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Telefono nr. Elektroninio pašto adresas
KELIŲ POLICIJOS VALDYBOS
Chemijos g. 4B, LT-51344 Kaunas, faksas +37037303202
1. Viršininkas Danas Česnauskas 311 +370 37 30 3210 danas.cesnauskas@policija.lt
KELIŲ PATRULIŲ KUOPOS
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Vadas Ramūnas Kemzūra 113 +370 37 30 3220 ramunas.kemzura@policija.lt
1-OJO BŪRIO
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Vadas Saulius Kasiulynas 113 - saulius.kasiulynas@policija.lt
2-OJO BŪRIO
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Vadas Vaidas Aleknavičius 112 +370 37 30 3224 vaidas.aleknavicius@policija.lt
TARNYBOS ORGANIZAVIMO SKYRIAUS
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Vyresnysis specialistas Greta Ševiakovienė 416 +370 37 30 3231 greta.seviakoviene@policija.lt
2. Vyresnysis specialistas Egidijus Ankudavičius 402 +370 37 30 3188 egidijus.ankudavicius@policija.lt
3. Specialistas Algis Barauskas 210 +370 37 30 3193 algis.barauskas@policija.lt
4. Specialistas Liudmila Andrijūnienė 309 +370 37 30 3209 liudmila.andrijuniene@policija.lt
5. Specialistas Neringa Gadliauskienė 203 +370 30 3264 neringa.gadliauskiene@policija.lt
EISMO ĮVYKIŲ REGISTRAVIMO SKYRIAUS
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Viršininkas Rasa Baltaševičienė 105 +370 37 30 3793 rasa.baltaseviciene@policija.lt
2. Vyresnysis specialistas Giedrius Petrauskas 105 +370 37 30 3218 giedrius.petrauskas@policija.lt
3. Specialistas Raimundas Vekteris 204 +370 37 39 5313 raimundas.vekteris@policija.lt
4. Vyriausiasis patrulis Saulius Petrauskas 104 +370 37 30 3200 saulius.petrauskas@policija.lt
ADMINISTRACINĖS VEIKLOS SKYRIAUS
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Viršininkas Andrius Bubulis 309 +370 37 30 3222 andrius.bubulis@policija.lt
2. Vyriausiasis specialistas Virmantas Balčaitis 305 +370 37 30 3225 virmantas.balcaitis@policija.lt
3. Vyresnysis specialistas Lukas Vaičekauskas 217 +370 346 5 1308, +370 346 6 7823 lukas.vaicekauskas@policija.lt
4. Vyresnysis specialistas Neringa Grigonienė 317 +370 37 30 3217 neringa.grigoniene@policija.lt
5. Vyresnysis specialistas Arūnas Melys 304 +370 37 30 3204 arunas.melys@policija.lt
6. Vyresnysis specialistas Evridika Valuckienė 308 +370 37 30 3219 evridika.valuckiene@policija.lt
7. Specialistas Svetlana Rozumienė 210 +370 37 30 3207 svetlana.rozumiene@policija.lt
8. Specialistas Rasa Girdauskienė 319 +370 37 30 3192 rasa.girdauskiene@policija.lt
9. Specialistas Iveta Girdauskienė 217 +370 30 3216 iveta.girdauskiene@policija.lt
10. Specialistas Vilma Kleveckienė 207 +370 37 30 3024, + 30 3024 vilma.kleveckiene@policija.lt
11. Specialistas Darius Baniulis 207 - darius.baniulis@policija.lt
12. Specialistas Eglė Metrikienė 306 +370 37 30 3205 egle.metrikiene@policija.lt
13. Specialistas Renata Bartušaitė 304 +370 37 30 3214 renata.bartusaite@policija.lt
14. Specialistas Vida Rutkauskienė 403 +370 700 6 0664 vida.rutkauskiene@policija.lt
15. Specialistas Vilma Dičkuvienė 207 +370 37 30 3229 vilma.dickuviene@policija.lt
16. Specialistas Karina Kazakova +370 37 30 3206 karina.kazakova@policija.lt
17. Specialistas Virginija Balčikonienė 303 +370 37 30 3005, +370 37 30 3215 virginija.balcikoniene@policija.lt
18. Vyriausiasis postinis Rūta Bačanskaitė 307 +370 37 30 3001 ruta.bacanskaite@policija.lt
19. Vyriausiasis postinis Ingrida Ališkevičienė 319 +370 37 30 3192 ingrida.aliskeviciene@policija.lt
20. Specialistas Violeta Šabūnienė 303 +370 37 30 3229 violeta.sabuniene@policija.lt
21. Specialistas Violeta Matiušovienė 317 +370 37 30 3217 violeta.matiusoviene@policija.lt
22. Specialistas Diana Davainytė 305 +370 37 30 3225 diana.davainyte@policija.lt
23. Specialistas Leokadija Gumbienė 206, TAIKOS PR. 114 +370 37 30 3861 leokadija.gumbiene@policija.lt
24. Specialistas Daiva Serbentienė 306 +370 30 3018 daiva.serbentiene@policija.lt
25. Specialistas Ramunė Karaliūnienė 107 +370 37 30 3813 ramune.karaliuniene@policija.lt
NUSIKALSTAMŲ VEIKŲ EISMO SAUGUMUI TYRIMO SKYRIAUS
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Viršininkas Laura Salokaitė 211 +370 37 30 3244 laura.salokaite@policija.lt
2. Vyresnysis tyrėjas Kristina Baktytė 209 +370 37 30 3198 kristina.baktyte@policija.lt
3. Vyresnysis tyrėjas Rima Jomantaitė 213 +370 37 30 3799 rima.jomantaite@policija.lt
4. Vyresnysis tyrėjas Eugenijus Dubauskas 212 +370 37 30 3233 eugenijus.dubauskas@policija.lt
5. Tyrėjas Svetlana Sorina 213 +370 37 30 3190 svetlana.sorina@policija.lt
6. Tyrėjas Egidijus Pašvenskas 213 - egidijus.pasvenskas@policija.lt
7. Tyrėjas Antanas Dirvelis 213 +370 37 30 3796 antanas.dirvelis@policija.lt
8. Tyrėjas Jūratė Jeremičiūtė 2 +370 37 30 3789 jurate.jeremiciute@policija.lt
Eil. Nr. Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Telefono nr. Elektroninio pašto adresas

Duomenys gaunami iš POLIS Personalo posistemio.
Pastebėjus netikslumų kreiptis į personalo skyriaus darbuotojus.
Puslapis buvo sugeneruotas per 0.103 sekundes