Eil. Nr. Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Telefono nr. Elektroninio pašto adresas
KELIŲ POLICIJOS VALDYBOS
Chemijos g. 4B, LT-51344 Kaunas, faksas +37037303202
1. Viršininkas Danas Česnauskas 311 +370 37 30 3210 danas.cesnauskas@policija.lt
KELIŲ PATRULIŲ KUOPOS
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Vadas Ramūnas Kemzūra 504 +370 37 30 3220 ramunas.kemzura@policija.lt
1-OJO BŪRIO
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Vadas Saulius Kasiulynas 504 +370 37 30 3220 saulius.kasiulynas@policija.lt
2. Specialistas Edvardas Bankietas 505 + 37 30 3224 edvardas.bankietas@policija.lt
3. Vyriausiasis patrulis Deimantas Baronas - deimantas.baronas@policija.lt
2-OJO BŪRIO
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Vadas Vaidas Aleknavičius 112 +370 37 30 3224 vaidas.aleknavicius@policija.lt
2. Vyriausiasis patrulis Paulius Vaitonis - paulius.vaitonis@policija.lt
TARNYBOS ORGANIZAVIMO SKYRIAUS
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Vyresnysis specialistas Greta Ševiakovienė 416 +370 37 30 3231 greta.seviakoviene@policija.lt
2. Vyresnysis specialistas Egidijus Ankudavičius 403 +370 37 30 3203 egidijus.ankudavicius@policija.lt
3. Specialistas Algis Barauskas 210 +370 37 30 3193 algis.barauskas@policija.lt
4. Specialistas Liudmila Andrijūnienė 316 +370 37 30 3209 liudmila.andrijuniene@policija.lt
5. Specialistas Neringa Gadliauskienė 3016 +370 37 30 3199 neringa.gadliauskiene@policija.lt
EISMO ĮVYKIŲ REGISTRAVIMO SKYRIAUS
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Viršininkas Rasa Baltaševičienė 105 +370 37 30 3793 rasa.baltaseviciene@policija.lt
2. Vyresnysis specialistas Giedrius Petrauskas 105 +370 37 30 3218 giedrius.petrauskas@policija.lt
3. Vyresnysis specialistas Žydrūnas Muliuolis 104 +370 37 30 3021 zydrunas.muliuolis@policija.lt
4. Vyresnysis specialistas Egidijus Indriūnas 104 +370 37 30 3021 egidijus.indriunas@policija.lt
5. Vyresnysis specialistas Vladimir Čuprov 104 +370 37 30 3022 vladimir.cuprov@policija.lt
6. Specialistas Aistė Aleksandravičiūtė 108 +370 37 30 3201 aiste.aleksandraviciute@policija.lt
7. Specialistas Vytautas Dobilas 108 +370 37 30 3201 vytautas.dobilas@policija.lt
8. Specialistas Saulius Kuras 108 +370 37 30 3201 saulius.kuras@policija.lt
9. Specialistas Darius Gelčys 108 +370 37 30 3200 darius.gelcys@policija.lt
10. Specialistas Antanas Miliauskas 108 +370 37 30 3200, +370 5 3201 antanas.miliauskas@policija.lt
11. Specialistas Raimundas Vekteris 108 +370 37 30 3200 raimundas.vekteris@policija.lt
12. Specialistas Vitalis Orentas 108 +370 37 30 3201 vitalis.orentas@policija.lt
13. Specialistas Rytis Liaudaitis 108 - rytis.liaudaitis@policija.lt
14. Vyriausiasis patrulis Romas Krištopaitis 108 +370 37 30 3201 romas.kristopaitis@policija.lt
15. Vyriausiasis patrulis Artūras Matjošaitis 108 +370 37 30 3200 arturas.matjosaitis@policija.lt
16. Vyriausiasis patrulis Saulius Petrauskas 108 +370 37 30 3200 saulius.petrauskas@policija.lt
17. Vyriausiasis patrulis Gediminas Gaulius 108 +370 37 5 3201 gediminas.gaulius@policija.lt
ADMINISTRACINĖS VEIKLOS SKYRIAUS
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Viršininkas Andrius Bubulis 309 +370 37 30 3222 andrius.bubulis@policija.lt
2. Vyriausiasis specialistas Virmantas Balčaitis 319 +370 37 30 3225 virmantas.balcaitis@policija.lt
3. Vyresnysis specialistas Lukas Vaičekauskas 304 +370 37 30 3223, +370 346 6 7823 lukas.vaicekauskas@policija.lt
4. Vyresnysis specialistas Neringa Grigonienė 317 +370 37 30 3217 neringa.grigoniene@policija.lt
5. Vyresnysis specialistas Arūnas Melys 308 +370 37 30 3204 arunas.melys@policija.lt
6. Vyresnysis specialistas Evridika Valuckienė 308 +370 37 30 3219 evridika.valuckiene@policija.lt
7. Specialistas Agnė Kančelskė 307 +370 37 30 3213 agne.kancelske@policija.lt
8. Specialistas Svetlana Rozumienė 305 +370 37 30 3207 svetlana.rozumiene@policija.lt
9. Specialistas Rasa Girdauskienė 319 +370 37 30 3214 rasa.girdauskiene@policija.lt
10. Specialistas Vilma Kleveckienė 305 +370 37 30 3192 vilma.kleveckiene@policija.lt
11. Specialistas Darius Baniulis 306 +370 37 30 3205 darius.baniulis@policija.lt
12. Specialistas Eglė Metrikienė 306 +370 37 30 3205 egle.metrikiene@policija.lt
13. Specialistas Renata Bartušaitė 307 +370 37 30 3196 renata.bartusaite@policija.lt
14. Specialistas Vida Rutkauskienė 319 +370 37 30 3189 vida.rutkauskiene@policija.lt
15. Specialistas Vilma Dičkuvienė 303 +370 37 30 3229 vilma.dickuviene@policija.lt
16. Specialistas Karina Kazakova 306 +370 37 30 3206 karina.kazakova@policija.lt
17. Specialistas Toma Butavičiūtė 304 +370 37 30 3226 toma.butaviciute@policija.lt
18. Specialistas Virginija Balčikonienė 303 +370 37 30 3005, +370 37 30 3215 virginija.balcikoniene@policija.lt
19. Vyriausiasis postinis Jurgita Grigaliūnienė 315 +370 37 30 3016 jurgita.grigaliuniene@policija.lt
20. Vyriausiasis postinis Rūta Bačanskaitė 314 +370 37 30 3001 ruta.bacanskaite@policija.lt
21. Vyriausiasis postinis Ingrida Ališkevičienė 315 +370 37 30 3215 ingrida.aliskeviciene@policija.lt
22. Specialistas Violeta Šabūnienė 312 +370 37 30 3212 violeta.sabuniene@policija.lt
23. Specialistas Violeta Matiušovienė 317 +370 37 30 3217 violeta.matiusoviene@policija.lt
24. Specialistas Diana Baltaševičienė 313 +370 37 30 3238 diana.baltaseviciene@policija.lt
25. Specialistas Leokadija Gumbienė 313 +370 37 30 3238 leokadija.gumbiene@policija.lt
26. Specialistas Daiva Serbentienė 313 +370 37 30 3238 daiva.serbentiene@policija.lt
27. Specialistas Ramunė Karaliūnienė 312 +370 37 30 3212 ramune.karaliuniene@policija.lt
28. Specialistas Iveta Vaškevičė 303 +370 37 30 3229 iveta.vaskevice@policija.lt
NUSIKALSTAMŲ VEIKŲ EISMO SAUGUMUI TYRIMO SKYRIAUS
Kaunas Chemijos g. 4b
1. Viršininkas Laura Salokaitė 211 +370 37 30 3244 laura.salokaite@policija.lt
2. Vyriausiasis tyrėjas Nerijus Korženiauskas 212 +370 37 30 3795 nerijus.korzeniauskas@policija.lt
3. Vyresnysis tyrėjas Kristina Baktytė 210 +370 37 30 3198 kristina.baktyte@policija.lt
4. Vyresnysis tyrėjas Rima Jomantaitė 213 +370 37 30 3799 rima.jomantaite@policija.lt
5. Vyresnysis tyrėjas Eugenijus Dubauskas 212 +370 37 30 3233 eugenijus.dubauskas@policija.lt
6. Tyrėjas Justina Gavėnaitė 213 +370 37 30 3243 justina.gavenaite@policija.lt
7. Tyrėjas Svetlana Sorina 213 +370 37 30 3190 svetlana.sorina@policija.lt
8. Tyrėjas Gintarė Kleveckaitė 213 +370 37 30 3248 gintare.kleveckaite@policija.lt
9. Tyrėjas Egidijus Pašvenskas 213 - egidijus.pasvenskas@policija.lt
10. Tyrėjas Justas Gavėnas 210 +370 37 30 3237 justas.gavenas@policija.lt
11. Tyrėjas Antanas Dirvelis 213 +370 37 30 3796 antanas.dirvelis@policija.lt
12. Tyrėjas Jūratė Jeremičiūtė 213 +370 37 30 3789 jurate.jeremiciute@policija.lt
Eil. Nr. Pareigos Vardas, pavardė Kab. Nr. Telefono nr. Elektroninio pašto adresas

Duomenys gaunami iš POLIS Personalo posistemio.
Pastebėjus netikslumų kreiptis į personalo skyriaus darbuotojus.
Puslapis buvo sugeneruotas per 0.094 sekundes